18. června 2024
TS SECIAL LD je cementový lepicí a stěrkový tmel s vysokou prodyšností, ideální pro kompletní proces zateplování fasád dřevostaveb. Je přímo určen pro lepení tepelně izolačních deskových materiálů, a stejně tak pro celý proces stěrkování, tj. vytváření základní výztužné vrstvy na těchto izolačních materiálech před aplikací povrchových omítek.
TS SPECIAL LD je ideálním řešením pro každého, kdo hledá spolehlivý a efektivní způsob, jak zateplit svou dřevostavbu a zajistit dlouhou životnost a zdravé prostředí svého domova.
POUŽITÍ
- Pro difúzně otevřené systémy: Zajišťuje správné dýchání fasády, čímž předchází vlhkostním problémům.
- Pro zateplování: Ideální pro zateplení všech typů dřevostaveb.
- Na běžné podklady: Vhodný pro beton, omítky, pórobetony a cihly.
- Na deskové podklady: Vhodný pro cementovláknité, sádrovláknité, OSB a dřevotřískové desky.
- K lepení deskových izolantů: Kompatibilní s EPS (expandovaný polystyren), XPS (extrudovaný polystyren), PUR (polyuretanové desky), MW (minerální vlákna) a WW (dřevovláknité desky jako Pavatex, STEICO).
- Ke stěrkování: Lze použít pro EPS, XPS, PUR, MW a dřevovláknité desky v kombinaci s armovací síťovinou pro renovace starých omítek nebo zdiva z pórobetonových tvárnic.
VÝHODY / VLASTNOSTI
- Vysoce kvalitní lepicí a stěrková hmota: Zajišťuje pevnost a dlouhou životnost.
- Pro lepení a stěrkování izolantů v procesu zateplování dřevostaveb: Perfektní pro všechny fáze zateplovacího procesu.
- Přídržnost k podkladům i izolantu výrazně překračuje požadavky norem: Zajišťuje bezpečné a trvanlivé spojení.
- Zpracovatelnost cca 90 min.: Dává dostatek času pro aplikaci a úpravu.
- Vysoká difúzní schopnost (μ ≤ 10): Zajišťuje optimální prodyšnost.